Siltumu akumulējošas kamīnkrāsnis ar podiņu apdari.

Domājiet par vidi un atbalstiet tīrāku nākotni – apsildiet mājas ar malku!

Pieredze garantē kvalitāti

Warma-Uunit Oy ir ģimenes uzņēmums ar galveno ražotni Uusikaupunki pilsētā Somijā un gadu desmitiem ilgu pieredzi kamīnu ražošanā. Pateicoties plašai kompetencei un nepārtrauktai produktu uzlabošanai, esam spējuši radīt plašu un daudzveidīgu kamīnu klāstu, kuri ir piemēroti gan mūsdienu, gan nākotnes vajadzībām un apstākļiem.
Mūsu produktu klāsts ietver visu no tradicionālajām keramikas krāsnīm līdz kamīniem ar mūsdienīgu dizainu.

Amatniecība

Mēs turam godā amatniecības tradīcijas – esam paturējuši savu produktu projektēšanu un ražošanu savās rokās. Arī ikvienas mūsu piedāvātās krāsns podiņi ir mūsu pašu rokām darināti mūsu pašu ražotnē. Vērtības, kas raksturo mūsu produkciju, ir amatniecība, vide, ilgtspējīga attīstība, kā arī humāns un ētisks dzīvesveids augstas kvalitātes kamīna sniegtajā siltumā.
Droši, uzticami, efektīvi un videi draudzīgi
Siltumu saglabājošie Warma-Uunit kamīni ir konstruēti tā, lai apsildītu jūsu mājas droši un efektīvi.
Mūsu kamīnos ir izmantota jauna tehnoloģija, kas nodrošina augstu efektivitāti, lielu siltuma saglabāšanas spēju un zemāku kaitīgo izmešu līmeni kā jebkad agrāk.
Warma-Uunit kamīni ir garantija patīkamam siltumam, kas izdalās vienmērīgi ilgākā laika periodā.
Vide mums ir ārkārtīgi svarīga, tādēļ pieliekam lielas pūles, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti ir videi draudzīgi. W1400+ Energy betons, materiāls, no kā ir būvēti mūsu kamīnu korpusi, ir dabisks produkts, ražots no pārstrādātiem tērauda rūpniecības materiāliem.

Augstas kvalitātes materiāli

Mēs izmantojam tikai izmēģinātus un pārbaudītus, augstas kvalitātes materiālus ar īpašībām, kas atbilst noteiktajām prasībām,
lai cik stingras tās nebūtu. Un, tā kā prasām daudz no sevis, mēs nosakām augstus standartus arī savu partneru darbībai.
Mūsu kamīni ir būvēti no īpaši izgatavota, pilnībā ugunsdroša materiāla, kas sasilstot neizplešas. Pētījumi ir ierādījuši, ka materiāls spēj konstanti panest augstas temperatūras (1700°C kušanas punkts), un tā īpašais svars ir 3,000 kg/m3.
Materiāla īpašības nodrošina augstu siltuma vadītspēju un lielisku siltuma saglabāšanas spēju. Pateicoties mūsu īpašajai liešanas tehnikai, materiāls ir ārkārtīgi blīvs, kas vēl vairāk pastiprina augstākminētās īpašības.

Mazāk malkas
Mazāk izmešu
Vairāk siltuma

Puupihi kamīnu uzbūve pieļauj dubulto sadegšanu. Kamīna siltumu atstarojošais materiāls paaugstina degšanas temperatūru un palielina malkas pārvēršanu gāzē. Gaisa pievades sistēma pievada gaisu kamīna augšējai daļai, aizdedzinot malkas radītās karstās sadegšanas gāzes. Tas ļauj efektīvi izmantot malkas radīto enerģiju. Visiem Puupihi kamīniem ir augsts efektivitātes līmenis līdz pat 92%.

Vienkārši lietot

Warmauunit kamīnus ir vienkārši lietot, jo funkcionalitātes ziņā tie ir ļoti līdzīgi tradicionālajiem kamīniem. Ievietojiet kamīnā malku, atveriet nepieciešamo dūmvadu, iekuriet uguni un aizveriet durvis – patiesi, diezgan vienkārši!

Atšķirība no tradicionālā kamīna slēpjas sadegšanai nepieciešamā gaisa pievadē: parasti siltumu saglabājošais kamīns uzņem gaisu tikai caur režģi. Puupihi kamīnu var lietot arī tradicionālā veidā, bet, kad sekundārais gaiss tiek pievadīts caur kamīna aizmugures sienu, tāds pats malkas daudzums sniegs ievērojami vairāk siltuma.

Vienkārši un efektīvi!