Как купить?

LAI IEPIRKTOS: Par jūs intersējošo preci sazinieties ar mums par tālruni:  22495555 , kur jums konsultanti  individuāli visu izstāstīs.

1. Izvēlieties preci no atbilstošās preču grupas.

2. Noklikšķiniet uz groza. Grozā tiek ielikta viena izvēlētā prece. Ja vēlaties vairāk, klikšķiniet vēlreiz. Ja nepieciešanas lielāks skaits, noklikšķiniet uz preces nosaukuma. Atvērsies papildinformācija un šeit pie groza Jūs variet ierakstīt nepieciešamo skaitu, noklikšķiniet vai nospiediet «enter» lai ieliktu grozā.

3. Groza summu un skaitu Jūs redziet ekrāna augšā, blakus valodas izvēlei. Ja vēlaties apskatīties groza saturu, noklikšķiniet uz šī rādītāja.

4. Grozā Jūs variet mainīt skaitu to palielinot vai samazinot ar «+» un «-» vai arī izņemt preci no groza pavisam.

5. Kad esiet noformējis pirkuma grozu, aizpildiet pircēja kontaktinformāciju. Ja esiet jau iepriekš iepircies un reģistrējies, ievadiet lietotājvārdu un paroli un visi dati tiks aizpildīti automātiski.

6. Aizpildiet piegādes informāciju un nospiediet «Pirkt». Ja nevēlaties reģistrēties, noņemiet ķeksīti zem «Pirkt» pogas.

7. Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts stundas laikā.

LAI MEKLĒTU PRECI:

1. Izmantojiet meklētāju ierakstot atslēgas vārdu. Lietojiet garumzīmes un mīkstinājuma zīmes. Atslēgvārds tiek meklēts gan produkta nosaukumā, gan papildinformācijā.

2. Jūs variet meklēt preci arī pēc ražotāja artikula vai svītrukoda (diemžēl visām precēm nav pieejama šī informācija).Par kamina.lv pasūtītajām precēm var norēķināties: ar internetbankas starpniecību vai apmaksājot rēķinu bankā (priekšapmaksa). Preci piegādājam pēc rēķina apmaksas saņemšanas. Rēķins tiek nosūtīts uz Jūsu norādīto e pasta adresi.