Piegāde

PIEGĀDES IZMAKSAS:
Piegādes izmaksas mainās atkarībā no izvēlētās preces veida, apjoma un piegādes vietas. Piegādes izmaksas var noskaidrot sazinoties ar mūsu operatoru.

PIEGĀDES TERMIŅI:
Preču piegāde tiek veikta saskaņojot piegādes laiku un termiņu ar klientu. Konkrēts piegādes termiņš ir atkarīgs no apjoma un piegādes vietas un tiek saskaņots individuāli.

PIEGĀDES NOSACĪJUMI:
Preču piegāde tiek veikta uz norādīto adresi. Preču piegāde tiek veikta līdz 1.stāva ieejas durvīm (ja ir iespējama transporta piekļūšana). Mazgabarīta preces līdz 20kg tiek nogādātas “tieši rokās”. Lielgabarīta preču izkraušana neietilps piegādes izmaksās un tas ir atsevišķs pakalpojums. Lūdzam Jūs nodrošināt operatīvu preču izkraušanu, lai nekavētu transportu.

Preču piegādes maksa neietver iekārtu demonstrēšanu, uzstādīšanu un regulēšanu.

Preču un iekārtu uzstādīšanu nodrošina preču izplatītāju autorizēti speciālisti par atsevišķu samaksu.

PREČU SAŅEMŠANA NOLIKTAVĀ:
Iespējama preču saņemšana noliktavā. Lielākā daļa preču iepriekš ir jāpasūta. Par preču pieejamību lūgums kontaktēt elektroniski vai pa telefonu. Maksa par pasūtījumu apstrādi NETIEK piemērota.

PREČU PIEŅEMŠANA:
Prece tiek nodota klientam kopā ar pavadzīmi. Pircēja pienākums ir salīdzināt preču atbilstību pavadzīmē norādītajam. Parakstot pavadzīmi, klients apliecina, ka viņam nav pretenziju par saņemto preču kvantitāti un vizuālo kvalitāti. Lūdzam Jūs nekavēt preces piegādātāju, pārbaudot iepakojuma saturu. Pretenzijas par iepakojuma satura neatbilstību norādītajam tiek pieņemtas 24 stundu laikā. Ja konstatēta neatbilstība, lūdzam nekavējoties par to mūs informēt.

SAISTĪBU ATRUNA:
www.kamina.lv demonstrētajām precēm, to aprakstiem un cenām ir informatīvs raksturs. Preces var atšķirties no attēlos redzamajām. Atsevišķas attēlos redzamās detaļas vai piederumi var neietilpt standarta komplektācijā. Ražotājs patur tiesības veikt tehniskas izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Ja kāds no komplektējošiem elementiem vai tehniskajiem parametriem Jums ir īpaši svarīgs, lūdzam tos iepriekš precizēt.